Vi gør hvad vi kan for at servicere dig

Ring til os +45 7260 6040

Send en mail - info@trykd.dk

Chat med os via facebook messenger

Udfyld og send formularen - vi vender tilbage snarest

Over Hadstenvej 86, 8370 Hadsten

Send din forespørgsel til os her

bjarne_web_380x253

Bjarne Lauersen

Projektleder / Partner
bjarne@trykd.dk - 60 19 45 19

Bjarne Lauersen

Projektleder / Partner

60 19 45 19
bjarne@trykd.dk

lasse_web_380x253

Lasse Mortensen

Projektleder / Partner
lasse@trykd.dk - 61 60 96 45

Lasse Mortensen

Projektleder / Partner

61 60 96 45
lasse@trykd.dk

lars_web_380x253

Lars Sørensen

Efterbehandler
info@trykd.dk - 72 60 60 40

Lars Sørensen

Efterbehandler

72 60 60 40
lasse@trykd.dk

Mette_web_380x253

Mette Rosenlund

Grafiker
mette@trykd.dk - 30 34 07 11

Mette Rosenlund

Grafiker

30 34 07 11
mette@trykd.dk

TRYKD_FOTOPÅVEJ_LILLE

Marianne Due-Hansen

Bogholder
bogholderi@vores-avis.dk - 72 60 60 40

Marianne Due-Hansen

Bogholder

72 60 60 40
bogholderi@vores-avis.dk

TRYKD_FOTOPÅVEJ_LILLE

Kasper Richardy

Efterbehandler / Storformat
kasper@trykd.dk - 20 96 86 04

Kasper Richardy

Efterbehandler / Storformat

20 96 86 04
kasper@trykd.dk

TRYKD_FOTOPÅVEJ_LILLE

Hamza Kavakli

Sælger / Grafiker
hk@trykd.dk - 50 50 93 00

Hamza Kavakli

Sælger / Grafiker

50 50 93 00
hk@trykd.dk

TRYKD_FOTOPÅVEJ_LILLE

Claus Top Christensen

Efterbehandler / Storformat
top@trykd.dk

Claus Top Christensen

Efterbehandler / Storformat

top@trykd.dk

TRYKD_FOTOPÅVEJ_LILLE

Anita Salling

Bogbinderassistent
info@trykd.dk

Anita Salling

Bogbinderassistent

info@trykd.dk

Vi har altid åben – næsten

Hvis du vil snakke med os på telefonen, så fanger du os bedst i normal åbningstid.

 

Men det er bare ikke altid at en deadline kan overholdes indenfor normal arbejdstid. Vi ved godt hvordan det er at skulle lave ændringer i sidste øjeblik og så skrider tidsplanen.

Åbningstider

Man-tor: 8:00 – 16:00
Fredag:   8:00 – 15:30

Åbningstider

Man-tor: 8:00 – 16:00
Fredag:   8:00 – 15:30